Biz Kimiz?

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Duru Kentsel Dönüşüm İnşaat Ltd. Şti. bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

İnşaat sektörünün ihtiyaçlarına uygun konut projeleri, peyzaj düzenlemeleri, izolasyon, tasarım, dekorasyon, revizyon, restorasyon, güçlendirme alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ilerleyen yıllarda konut ve taahhüt işlerindeki başarısını tecrübeli ve gelişen ekibi ile okul, otel, işyeri, fabrika, endüstriyel yapı ve tesis inşaatları başta olmak üzere birçok alanda göstermeyi amaçlamaktadır.Misyonumuz & Vizyonumuz

Yapı inşası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak, Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla kaliteli yaşam alanları üretmek için çalışmaktadır.


Değerlerimiz

Duru Kentsel Dönüşüm İnşaat Ltd. Şti. geçmişten günümüze tüm faaliyetlerinde, Uzman, yenilikçi ve lider ruhlu İnsana ve çevreye saygılı Estetik ve tekniği buluşturan İş sağlığı ve güvenliğine duyarlı olmayı kendine amaç edinmiş ve bu değerlere bağlı kalmıştır.